Суспільство

Гуртожиток на Університетському відсудили на користь мешканців

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2805

 

Міська рада Кропивницького виграла суд щодо проблемного гуртожитку по вудиці Університетській.

 

30199 1200x800 2 copy

Як повідомляє сайт міськради, міськрада подала позов до Господарського суду Кіровоградської області аби визнати недійсним та скасування свідоцтво на право власності на будинок по проспекту Університетському, 21 видане приватному підприємству «Вагран».

Нагадаємо, проблеми з гуртожитком тривають роками. Мешканці переконували, мають право на свої квартири, а приватне підприємство отримало будинок у власність незаконно і навіть намагалось продати їх квартири. 30 грудня 2020 в гуртожитку сталась пожежа.

4 вересня 2020 року господарський суд вимоги задовільнив, проте опоненти подали апеляцію.
13 січня 2021 року відбулося судове засідання Центрального апеляційного господарського суду,який залишив апеляційну скаргу приватного підприємства «Вагран» без задоволення.

- Після отримання постанови Центрального апеляційного господарського суду виконавчими органами буде забезпечено внесення інформації стосовно гуртожитку по проспекту Університетському, 21 в місті Кропивницькому до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, - повідомила начальниця юридичного управління Марина Смаглюк.

За словами посадовиці, тепер залишилось дочекатися рішення Верховної Ради України, яка, відповідно до Закону України про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, має право включити гуртожиток по проспекту Університетському, 21 до загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальної громади.

 

Поширюйте

Коментуйте