Суспільство

Кіровоградщина: назвали номінантів на здобуття премії імені Якова Паученка

 Автор: Валерія Жовтун. 1506

Стали відомі номінанти на здобуття обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка.

29496190 1856338901063944 4587248526391508992 n

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада. 

У номінації "Декоративно-прикладне мистецтво":

1. Пам'ятний знак "Захисникам незалежності і суверенітету України" в місті Долинська.

Автор: Яковенко Сергій Михайлович, майстер писанкарства, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва (Долинська).

2. Рельєфні сюжетні композиції (картини) з солоного тіста, колекція обрядового печива і пряників.

Автор: Стороженко Світлана Василівна, майстриня з декоративного розпису та тістопластики, керівник народного художнього колективу студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Писанка" комунального позашкільного закладу "Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості" (Кропивницький).

3. Монументальне панно у техніці настінного розпису "Щастя", яке знаходиться в приміщенні Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, серія декоративних творів у техніці писанкового розпису.

Автор: Стороженко Тетяна Олександрівна, майстриня з декоративного настінного розпису та писанкарства, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України.

У номінаціях "Геральдика та вексилологія" та "Архітектура" матеріали на здобуття премії не надходили.

Ознайомитися з конкурсними матеріалами можна на вебсайті художньо-меморіального музею О.О. Осмьоркіна в лютому.

Пропозиції, письмові зауваження про номінантів на здобуття обласної премії імені Якова Паученка приймаються управлінням регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської облдержадміністрації до 5 березня 2021 року.

 

Поширюйте

Коментуйте