Суспільство

Кропивницький готується отримати грант на паспортизацію міської системи теплопостачання

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1937

Міська рада Кропивницького, комунальне підприємство «Теплоенергетик» і USAID підписали меморандум в рамках проєкту ,,Енергетична безпека”.

 

Rysunok1 1

Про це розповів міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради 18 січня.

- Якщо будемо ефективно, швидко і правильно працювати ми зможемо отримати відповідний грант на проведення паспортизації системи теплопостачання. Це велика складова, а ми можемо отримати це як подарунок, грант, - сказав Райкович.

Вже підписано меморандум про співпрацю і готуються установчі документи.

До роботи в проєкті будуть залучені усі управління міськради.

Довідка. Проєкт "Енергетична безпека" надасть допомогу Уряду України у забезпеченні надійного, стійкого та безпечного постачання енергії для громадян за доступного рівня її вартості, інтеграції до європейських енергетичних ринків шляхом надання допомоги основним інститутам і регулятору енергетичного сектору у дотриманні вимог законодавства ЄС (зокрема положень Третього енергопакету), у підвищенні рівня енергобезпеки завдяки створенню конкурентних ринків у електроенергетиці, постачанні природного газу та тепла, а також у нарощуванні обсягів наявних енергоресурсів за рахунок підтримки приватних інвестицій в освоєння та більше використання відновлюваних джерел енергії.

Нагадаємо, міська рада отримає консультації від Агентство США з міжнародного розвитку.

 

Поширюйте

Коментуйте