Суспільство

Вчителі початкових класів зможуть отримати 20% надбавки, успішно склавши сертифікацію

. 1966

Від сьогодні, 18 січня, стартувала реєстрація всіх охочих вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей.  За її результатами вчителі, які успішно пройшли сертифікацію, отримають 20% надбавку до заробітної плати.

stypendiya

Про це повідомляє Державна служба якості освіти України.

Сертифікація педагогічних працівників – пілотний проєкт, який складається з трьох етапів. Як відомо, кожна з областей отримала квоти, наприклад, з Кіровоградщини можуть взяти участь у сертифікації 54 вчителі. Загалом цьогоріч участь у сертифікації зможуть взяти не більше 2000 педагогів по країні. 

Реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року включно. А вже 27 лютого відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації.

«Сертифікація – це можливість вчителя випробувати власні сили та підтвердити статус професіонала своєї справи», – каже голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

Оскільки сертифікація добровільна, педагогічний працівник може відмовитися від участі в ній на будь-якому етапі.

Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової/позачергової атестації педагогічним працівником і є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама