Суспільство

Як у Кропивницькому реконструюють каналізаційні очисні споруди (ВІДЕО)

. 7950

Роботи з реконструкції каналізаційних очисних споруд почалися у січні 2020 року.

 

kanal

Як повідомили в ОКВП «Дніпро-Кіровоград», роботи проводяться поетапно. Реконструюють первинні відстійники, один з відстійників переобладнають в дефосфататор.

Також зводять нову будівлю для трансформаторної підстанції, повітродувної та мулової насосної станції. Передбачено також монтаж обладнання для реагентного господарства з метою остаточного видалення фосфатів.

Ці очисні споруди приймають всі стічні води з 13 вводів каналізаційних насосних станцій міста Кропивницького. Середній об’єм стічних вод, на який розрахована робота очисних споруд, 33 тисячі метрів кубічних на добу.

Вся каналізація в Україні була побудована в 70-80х роках минулого століття. Вона вже застаріла як технологічно, так і фізично. До того ж, норми до скидів стали більш жорсткими. Скид з каналізаційних очисних споруд Кропивницького ВКГ відбувається в річку Інгул, води якої далі по течії використовуються для господарських потреб, а також для питних. Реконструкція очисних споруд дозволить скидати води з покращеними показниками, а також здолати головну екологічну проблему України – забруднення водойм фосфатами, – йдеться в повідомленні.

На цей об’єкт проєктом передбачено фінансування у 7,8 мільйона доларів. Завершити будівництво планують вже у 2021 році.

Нагадаємо, для завершення реконструкції очисних споруд у Кропивницькому планують у 2021 році виділити додатково з обласного бюджету 12 мільйонів гривень.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама