Суспільство

Ельза Лещенко знову очолила департамент освіти та науки Кіровоградської ОДА (ФОТО)

. 2295

Голова облдержадміністрації Андрій Назаренко підписав розпорядження про призначення на посаду директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

140441631 242537187382195 4243907815823874764 o

Як повідомили в облдержадміністрації, за результатами конкурсу департамент очолила Ельза Лещенко.

Нагадаємо, Ельза Лещенко вже очолювала департамент освіти та науки Кіровоградської ОДА. Її звільнили у 2015 році. Проте вона продовжила працювати в облдержадміністрації, була заступницею начальника управління комунікацій з громадськістю ОДА, а у 2020 році стала заступницею начальника управління освіти і науки ОДА Володимира Таборанського.

«Своїми першочерговими завданнями на посаді бачу насамперед безболісний перехід закладів і об’єктів освіти до громад. Друге, - це підтримка і розвиток Малої Академії Наук, створення ліцеїв ІІІ ступеня, а також організація належної підготовки учнів до ЗНО. Третє, - укріплення матеріальної бази ПТУ. Також важливий напрямок роботи, це розвиток інклюзії. Крім того, з огляду на вимогу часу, одним із викликів зараз є організація дистанційної освіти в закладах»,- каже Ельза Лещенко.

Вона додала, активної участі у вирішенні потребує питання підвозу дітей шкільними автобусами у нових громадах та збалансоване меню у закладах освіти.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама