Суспільство

Кропивничанка звернулася до омбудсмена з прав людини через сморід

. 4502

У Кропивницькому пенсіонерка Ніна Шкляр написала лист до уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової. У ньому кропивничанка скаржиться, що в їх будинку відкрили продуктовий магазин, який виготовляє власну випічку, від чого у квартирах – загазованість.

23fd46d5 8a04 419b ac5c 009cd523d787 1

Пані Шкляр під час розгляду в департаменті екології ОДА скарги від мешканців будинку 

Нагадаємо, торік у Кропивницькому пенсіонерка Ніна Шкляр разом з іншими мешканцями багатоповерхівки по вулиці Космонавта Попова, 26, корпус 1 скаржилася на магазин від якого ніби в їх квартири затягує запахи

Однак звернення до профільних управлінь, установ та кілька перевірок, зокрема, лабораторні показали, що всі показники повітря у квартирах –  в межах норми. Однак пані Шкляр не вірить показникам перевірок, каже, що їй важко дихати у власній квартирі, погіршився стан здоров’я.

– При письмовому опитуванні жителі висловили загазованість квартир, виявлені у квартирах метан і азоту діоксид, при разовому заборі. У квартирах це є цілодобово, особливо вночі. Шум вночі вентиляторів, загазованість території будинку, немає можливості провітрити квартири. Труби викиду отрути знаходяться під вікнами квартир. Фільтри, про які нам пишуть вже викидають додатково вугільний запах, – йдеться у зверненні кропивничанки до омбудсмена. 

Крім того, як розповіла “Гречці” пані Шкляр, написала лист-звернення і до Мін'юсту. Однак жодної відповіді поки не отримала.

– Діти мені купили очищувач повітря – не витримав загазованості, – каже Ніна Шкляр і додає, що вже є думки, щоб продати квартиру й купити іншу. – Але в моєму віці переїзд для мене вже страшний.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама