Суспільство

15 млн на ліфти, 40 на дороги: як у Кропивницькому планують фінансувати сферу ЖКГ

. 1786

У міськраді Кропивницького розповіли, як планують фінансувати сферу ЖКГ у рамках програми «Затишне місто» на 2021 – 2025 роки.

500grn

За інформацією начальниці головного управління ЖКГ Тетяни Савченко, на капітальні ремонти під’їздів багатоповерхівок цього року з міського бюджету використають один мільйон гривень.

Крім того, у 2021-му планують використати шість мільйонів гривень на співфінансування капітальних ремонтів будинків ОСББ.
П’ять мільйонів гривень закладені на ремонти покрівель житлових будинків, ще п’ять – на капітальний ремонт внутрішньодворових доріг.

За словами начальниці управління ЖКГ, завершується термін експлуатації відразу у 181 ліфта міських багатоповерхівок. На капітальний ремонт передбачили 14, 9 мільйонів гривень.

На програму «Світле місто» запланували три мільйони гривень. Ще 600 тисяч гривень використають на облаштування зупинок громадського транспорту.

500 тисяч гривень ми плануємо вкласти в розробку схеми теплопостачання міста, – каже Тетяна Савченко.
Понад 40 мільйонів гривень у кошторисі програми заплановано на капітальний ремонт вулиць, 5 мільйонів – на капітальне відновлення міських тротуарів.

У планах виготовити проєктно – кошторисну документацію на капітальний ремонт автодорожнього мосту по вулиці Київській.

Андрій Райкович дав доручення надати пропозиції щодо транспортної розв’язки на Салганних пісках, де буде багатопрофільна міська лікарня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама