Суспільство

На Кіровоградщині нові приймальні відділення доведеться добудовувати коштом громад

 Автор: Ірина Маслюкова. 2640

Нові приймальні відділення в обласній лікарні, Світловодській, Гайворонській і Добровеличківській ЦРЛ, лікарні швидкої медичної допомоги в Кропивницькому та Олександрійській ЦМЛ доведеться добудовувати коштом громад.

 

medvid

Як повідомили в пресслужбі облдержадміністрації, запланований обсяг будівництва коштом державної субвенції область виконала повністю.

Якщо в інших регіонах приймальні відділення створюють, реконструюючи існуючі, то на Кіровоградщині на початку 2020 року тодішнє керівництво ОДА замовило проєктно-кошторисну документацію на будівництво. А у Знам’янці, взагалі не на тій локації, де просили самі медики, внаслідок чого там проєкт не реалізується. І сьогодні ми бачимо, що без підтримки місцевих бюджетів, де тривають роботи, не обійтися, – каже перший заступник голови облдержадміністрації Валерій Жалдак.

Він додав, що облдержадміністрація звертатиметься до громад за співфінансуванням.

Нас поставили в такі умови, що завершувати будівництво доведеться за участі місцевих бюджетів. Сьогодні ведеться робота з очільниками громад. Частина об’єктів готова на 90-95%, а частина на 70-80%, – додав перший заступник голови ОДА.

Нагадаємо, будівництво приймальних відділень на Кіровоградщині стартувало восени 2020 року у рамках проєкту «EMERGENCY 2020». Проєкт передбачає стандартне облаштування 200 приймальних відділень екстреної допомоги в усій країні.

 

Поширюйте

Коментуйте