Суспільство

На Кіровоградщині вивчатимуть можливості зниження тарифу на воду

. 1739

Наразі Кіровоградська облдержадміністрація й обласна рада вивчають можливість перегляду тарифів на воду для населення в бік зниження.

voda

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація. 

Зокрема йдеться про можливість фінансової підтримки ОКВП «Дніпро-Кіровоград» для  зниження тарифу на водопостачання та водовідведення. Нагадаємо, раніше йшлося про те, що громадам області, території яких обслуговує ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, запропонують передбачити кошти для покриття  різниці  у  тарифах на воду.

– Обговорили з гендиректором «Дніпро-Кіровоград» Романом Іликом різні механізми, які б сприяли зниженню тарифів на воду. У травні цього року «Дніпро- Кіровоград» запустить нові насосні агрегати і це вплине на собівартість водопостачання. Тоді НКРЕКП зможе переглянути ціну на послугу, – розповів заступник голови ОДА Сергій Поліщук.

Однак деталей у пресслужбі “Дніпро-Кірвоград” наразі не надають. Кажуть, що “питання ще на стадії опрацювання і конкретики поки немає”. 

Відомо також, що проінспектують роботу самого підприємства.

Зауважимо, що питання регулювання тарифів належить до повноважень НКРЕКП. Нацкомісія встановила абонентам «Дніпро-Кіровоград» з 1 січня 2021 року тариф на водопостачання та водовідведення – 44,73 грн/кубометр.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама