Суспільство

Тарифи на тепло у Кропивницькому можуть не зрости: міськрада й уряд домовились

. 1602

20 січня Уряд та міські голови, зокрема Кропивницького, дійшли згоди в питанні тарифів на тепло та гарячу воду, повідомляє Асоціація міст України. 

teplo

20 січня під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася нарада з питань тарифної політики у сфері централізованого теплопостачання за участі представників Асоціації міст України під головуванням міського голови Києва  Віталія Кличка  та міських голів Маріуполя – Вадима Бойченка, Кропивницького – Андрія Райковича, Вінниці – Сергія Моргунова, Кривого Рогу – Костянтина Павлова та першого заступника міського голови Харкова – Олександра Новака.  

«Ми цінуємо, що це спільне рішення з головами міст містить пункт про непідвищення тарифів на опалення й гарячу воду для українців», – зазначив прем’єр-міністр.

Учасники зустрічі домовилися напрацювати до 25 січня проєкт спільного Меморандуму, який регламентуватиме наступні домовленості:

1. Тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними.

2. Проведення спільної роботи над реструктуризацією заборгованості перед НАК «Нафтогаз», що утворилася через так звану «різницю в тарифах».

3. Теплокомуненерго матимуть можливість укладати річні договори з НАК «Нафтогаз» за вигідною ціною.

Нагадаємо, тарифи на тепло в Кропивницькому мали зрости на 36% з огляду на зростання складових тарифу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама