Суспільство

У Ковалівському парку пропонують встановити величезну стелу з прапором (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 3865

У Кропивницькому пропонують збудувати стелу висотою 30-40 метрів з прапором. 

4

Прапор і небо над Дніпром. Фото: dp.ridna.ua

Голова облдержадміністрації Андрій Назаренко повідомив на своїй фейсбук-сторінці, що до 30-ї річниці Незалежності України мріють побудувати стелу з найбільшим над містами в Україні прапором.

Нагадаємо, цього тижня під час апаратної наради міський голова Кропивницького нагадав, що Ковалівський парк занесено до перспективного плану реконструкції. Проте, в сьогоднішніх умовах необхідно перш за все рахуватися з реаліями бюджету. Але й затягувати з реалізацією проєкту не будуть.

Якісно підготовлені проєкти - головна умова отримання будь-якого фінансування, гранту, перемоги у конкурсі, – відзначив Андрій Райкович.

У свою чергу, голова облдержадміністрації Андрій Назаренко повідомив, що попередньо з Андрієм Райковичем вже накидали кілька ідей для парку.

І одна з них – це нове патріотичне серце парку, міста й усієї Кіровоградщини! Хто був у Дніпрі, точно бачив величезну стелу з найбільшим над містами в Україні прапором. От ми мріємо побудувати таку ж у Ковалівському парку поряд із нашим легендарним третім полком до 30-ї річниці Незалежності України. Скажу, я дуже загорівся цією ідеєю. Пройшовся ще раз у парк. Уявив оновлену площу...Погодьтеся, це було б круто, якби над усією областю на висоту 30-40 метрів наші Герої в історичний день підняли український стяг, – написав Назаренко.

Він додав, що говоритиме з головою обласної ради Сергієм Шульгою і депутатами, щоб підтримали ініціативу створення такого патріотичного серця Кіровоградщини.

Нагадаємо, у Кропивницькому роками просять відновити будівництво Ковалівського парку.

Ще у 2014 за головування містом Олександра Саінсуса планували створити арку в Ковалівському парку. Вже тоді питання викликало дискусії щодо доцільності витрати майже мільйона гривень саме на таку будову. У бюджеті міста на 2015 рік гроші на арку також заклали, але потім перерозподілили на інші видатки.

 5b7e6e0f3e260872014352 1 copy

3258 1

Фото: Дніпропетровська ОДА

Поширюйте

Коментуйте