Суспільство

У 2020 році Кіровоградщина не купувала “швидких”

. 763

Торік у Кіровоградській, Одеській, Полтавській і Донецькій областях не купували “швидких”. Однак, ймовірно, Кіровоградщина все-таки отримає автомобілі через розподіл МОЗу.

закупівлі швидких карта

Про це повідомляє DoZorro.

Водночас загалом в Україні за 2020 рік придбали 836 спеціалізованих машин для медиків на понад 1,6 млрд грн. З них 416 “швидких” придбали централізовано через ДП “Медичні закупівлі України”.

Ще у квітні Кабмін дозволив купувати швидкі без аукціонів – просто звітуючи про договір за процедурою COVID-19. Однак Медичні закупівлі України вирішили провести попередній аналіз ринку в Prozorro за допомогою конкурентних процедур перед тим, як укладати прямі договори. У такий спосіб вони зекономили понад 120 млн грн на закупівлі 416 швидких. Тепер Міністерство охорони здоров’я буде розподіляти автомобілі по областях, тож ймовірно частину з них все-таки направлять і в Кіровоградську область.

Серед регіонів найбільше автомобілів швидкої допомоги у 2020 році  придбали у Хмельницькій (36),  Закарпатській та Київській (по 35) і Львівській (31) областях.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама