Суспільство

У Кропивницькому розповіли про зміни в харчуванні школярів вже з 25 січня

. 3050

Уже з понеділка страви для кропивницьких школярів будуть менш солоні.

har4ditu

Про це сьогодні під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту міськради повідомила начальниця управління освіти Лариса Костенко. 

– Коли учні вийдуть на навчання з 25 січня, то в стравах уже буде менше солі, – розповіла Лариса Костенко про введення в дію нового санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти. 

Зауважимо, що санітарний регламент набрав чинності з 1 січня 2021 року. Це змінені підходи до організації харчування, що базується на принципах здорового харчування, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

– Перелік продуктів, який замовлявся на тендер уже зовсім інший. Особливістю харчування є те, що з’являється можливість розширити дієтичне харчування. Ми уже закуповуємо продукти безлактозні, без глютену. Але батьки на це ще мають погодитися, – розповіла членам комісії пані Костенко.  

Також під час засідання комісія підтримала проєкт рішення “Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти Кропивницького на 2021 рік”, де зазначено, що 1-4 класи харчуються безоплатно, як і діти атовці, загалом є п’ять пільгових категорій.  Проєкт рішення мають підтримати ще депутати на сесії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама