Кіровоградців запрошують на молодіжний форум «Генерація UA»

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 3502

16-17 листопада у Києві пройде Всеукраїнський молодіжний форум «Генерація UA».

Генерація UA – це спільнота молодих людей зі схожими прагненнями та цінностями, платформа для можливостей та розвитку, впровадження змін, територія довіри та солідарності між молоддю, обміну знаннями, можливостями, ідеями. Тут ти можеш знайти однодумців, друзів, команду. Це середовище, де зростають майбутні лідери, які змінюють себе, своє оточення та країну!

У форумі візьмуть участь 100 учасників з різних міст України. Захід вдало поєднає виступи експертів найвищого рівня та широку дискусію між учасниками, роботу в групах по різним напрямам відповідно до інтересів учасників. 40 молодих людей після проведення форуму отримають можливість продовжити свою участь у проекті та поглибити знання на школах «Генерація UA».
Під час форуму і шкіл висвітлюватимуться такі питання: цінності молодого покоління, активізм, молодіжна політика, лобіювання інтересів молоді, аналітична діяльність, неформальна освіта, реформування вищої освіти та корупція в університетах, молодіжне підприємництво та інноваційний розвиток, проектний менеджмент, робота зі ЗМІ.
Вважаємо, що ключову роль в майбутніх змінах буде відігравати нова генерація українців. Ініціатива є певним продовженням проекту «Створи візію України». Ми розуміємо, що зараз вкрай важливо поєднувати два важливі процеси: конструювання образу високорозвиненої процвітаючої України і втілення конкретних проектів та ініціатив на місцях. Кожен може творити нову Україну вже зараз, змінюючи ситуацію в своєму середовищі в будь-якому куточку України.

Прагнеш процвітання України?
Маєш ідеї як можна покращити ситуацію в своєму дворі, університеті, селі, місті чи країні?
Можеш критично оцінити ситуацію і запропонувати рішення як її покращити?
Хочеш, щоб тебе почули?
Хочеш можливостей інтелектуального розвитку найвищого рівня?
Хочеш стати видимим і показати, що ти вмієш думати?
Хочеш будувати майбутнє України разом з друзями?
Хочеш нових цікавих знайомств?
Хочеш мати можливість переймати досвід інших країн під час міжнародних проектів в різних країнах світу?

Тоді - надсилай заявку на участь у проекті:https://docs.google.com/forms/d/1OgphDnXBZG4IzUHB8f-K..

Термін прийому заявок - 3 листопада 2013р.
Участь безкоштовна. Учасники забезпечуються харчуванням. Учасникам з інших міст України буде відшкодовано транспортні витрати та забезпечено проживання.

Організатор проекту: Центр Демократичного Відродження (www.cdr-ukraine.org)
Проект здійснювався за підтримки: Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити