Суспільство

У міськраді Кропивницькій планують створити новий департамент

. 3732

У Кропивницькій міській раді планують створити департамент соціальної політики.

 

krop

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету та податкової політики.

Як повідомила Світлана Балакірєва, керуюча справами виконавчого комітету міськради, управління соціального захисту населення Подільської та Фортечної районних рад планують ліквідувати та створити департамент соціальної політики Кропивницької міської ради.

Внаслідок реформування системи соціального захисту на державному рівні значний обсяг функцій районних рад передається міським громадам.
До структури департаменту соціальної політики ввійдуть два районних управління соціального захисту населення та управління соціальної підтримки міської ради. Загальна чисельність департаменту планується 240 людей. Для порівняння, на сьогодні в управлінні соціального захисту населення Фортечної райради працює 161 особа, у Подільській 105 людей, в управління соціального захисту населення 10 працівників, – каже Світлана Балакірєва.

За її словами, в новому департаменті залишаться працювати всі працівники з управлінь райрад, які безпосередньо надають соціальні послуги.

При реорганізації планується скорочення лише вакантних посад, обслуговуючого персоналу і деяких керівних посад. Приблизно на скорочення мають піти 34 посади, – додала керуюча справами виконавчого комітету міськради.

Весь базовий пакет соціальних послуг надаватимуть централізовано у прозорому офісі – ЦНАП.

При цьому, мешканці Кропивницького зможуть отримувати послуги і за місцем свого проживання в приміщені районних управлінь. Вони працюватимуть на прийом громадян, – каже Світлана Балакірєва.

Члени комісії підтримали проєкт рішення «Про структуру та загальну чисельність виконавчих органів Кропивницької міської ради». Його ще мають підтримати депутати на черговому засіданні сесії.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама