Суспільство

У Світловодську зафіксували найнижчу температуру в лікарні та дитячих садочках

. 1762

Минулого тижня в області зафіксували, що на 10 об’єктах не витримується температурний режим. Найнижчі температури фіксували у Світловодську.

opalennja

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

У терапевтичному та хірургічному стаціонарі Світловодської центральної районної лікарні фактична температура повітря становила +13-21 градусів за нормативної від +20-25. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Світловодська зафіксована температура повітря у приміщеннях закладу +10-12 градусів за нормативної +20. В шести дитячих садочках Світловодська (№7, 12, 18, 21, 23, 25) фактична температура в групах становила +15-18 градусів за необхідних +19-23. 

– Причиною цього стало погіршення погодних умов та низька температура теплоносія централізованого опалення від котельні №3 СП ТОВ «Світловодськпобут», – йдеться в повідомленні. – Про ситуацію поінформовано Світловодський міськвиконком, однак наразі відповідь про вжитих заходів з покращення теплопостачання зазначених об’єктів не надходила.

У зв’язку з невідповідністю температури повітря в приміщеннях дошкільних навчальних закладів використовувалися електрообігрівачі, в закладах охорони здоров’я окрім використання електричних обігрівачів пацієнтам надали додаткові теплі ковдри. 

– Невирішеним залишається питання приведення до вимог чинного законодавства параметрів мікроклімату в приміщеннях Знам’янської міської лікарні ім. А.В. Лисенка. Там у приймальному, фізіотерапевтичному, рентгенологічному, інфекційному відділеннях зафіксована температура повітря +18-19ᵒС за нормативної +20-25ᵒС.

У Кропивницькому порушення температурного режиму зафіксували в дитячому садочку №31 –
18 градусів тепла за необхідних +19-23. Причина – ремонтні роботи в підвальних приміщеннях закладу та низька температура теплоносія.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама