Суспільство

Кіровоградщина: цьогоріч анонсували можливе зниження тарифів на воду

 Автор: Валерія Жовтун. 2360

Гендиректор ОКВП “Дніпро-КІровоград” Роман Ілик вважає, що наприкінці травня можливий перегляд тарифу на воду в бік зниження, якщо не буде зростання на самі складові тарифу.

voda2

Про це він повідомив сьогодні під час сесії обласної ради, відповідаючи на питання депутатів. 

Нагадаємо, з 1 січня тариф на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік для абонентів підприємства – 44,49 грн/кубометр. Зростання відбулося майже на 7 грн. 

За словами гендиректора, приріст вартості складових тарифів перевищує, ту економію доходів, яку отримує підприємство. 

– Після травня 2021 року плануємо зменшити чисельність працівників близько на 5%  та отримати економію електроенергії до 20%. Зараз обладнання домонтовується на насосних станціях підприємства, – каже Роман Ілик.

За його словами, кількість працівників, починаючи з 2011 року, на підприємстві зменшили на 312 працівників, тобто на 17,8%. Наразі їх 1438. Тобто вдалося зменшили оплату праці на 37 млн грн.  

Зокрема в тарифі заклали зростання ціни на електроенергію та збільшення мінімальної заробітної плати до 6000 грн. 

– Якщо в травні 2021 року не збільшиться вартість електроенергії та інших складових тарифів, після впровадження заходів з економій, по Світовому банку, можливо буде розглянуте питання про зменшення тарифів. Оскільки буде економія по електроенергії й буде зменшена штатна чисельність працівників, – зауважив Роман Ілик. 

Нагадаємо, “Дніпро-Кіровоград” перевірить обласна контрольна комісія.

 

Поширюйте

Коментуйте