Суспільство

Приймальні лікарень, найбільший прапор і бейсбольний стадіон: внесли зміни до обласного бюджету 

. 2764

Сьогодні на засіданні сесії обласної ради внесли зміни до обласного бюджету на 2021 рік.

500grn

Йдеться про добудову шести приймальних відділень у: Кіровоградській обласній лікарні, Добровеличківській центральній районній лікарні, Гайворонській центральній районній лікарні, Кропивницькій міській лікарні швидкої медичної допомоги, Світловодській центральній районній лікарні, Олександрійській центральній міській лікарні.

– Добудова цих приймальних відділень дасть можливість отримати медичне обладнання. Як інформує департамент охорони здоров’я на 185 млн грн, при тому, що ще 55 млн були залучені торік на будівельно-монтажні роботи, – розповів голова постійної комісії з питань бюджету Сергій Коваленко. – Виникає питання, чому обласний бюджет повинен фінансувати добудову цих приймальних відділень. Тому рекомендується обласній державній адміністрації відпрацювати з територіями підняття субвенцій для того, щоб добудувати ці приймальні відділення. І бюджет обласний міг отримати той фінансовий ресурс, який зараз як плече підставляється територіям для оперативного прийняття рішень для завершення робіт. Оскільки обладнання, ніскільки я знаю, вже прийняте.

Також це виділення коштів на будівництво бейсбольного стадіону на базі "Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школа олімпійського резерву - 2" (вул.Курганна, 64). Вартість понад 15 млн грн. 

– Виділяючи кошти ми даємо можливість оперативно провести тендерні процедури, укласти договір. Але використання цих коштів буде можливим лише після того, як прийдуть кошти субвенції державного бюджету на будівництво стадіонів. Таким чином кошти повернуться до обласного бюджету, – каже пан Коваленко.

А також йдеться про 5 млн грн на будівництво споруди "Найбільший Державний Прапор України у Кіровоградській області" на території парку "Ковалівський" в Кропивницькому (з виготовленням проєктно-кошторисної документації).

Як зауважив пан Коваленко, є також пропозиція, всім об’єднаним громадам області запропонувати стати учасниками цього проєкту. 

До речі, місце розміщення найбільшого прапора можуть змінити.  Так, ветеранська спільнота й волонтери проти встановлення в Ковалівському парку стели та найбільшого прапора в Україні. Принаймні таку позицію озвучив депутат обласної ради Олександр Мацайтіс.

– Бо його не буде видно з будь-якої точки міста, його перекриватимуть крона дерев, – каже депутат Олександр Мацайтіс.

За його словами, спільнота дуже наполягає на тому, що в Ковалівському парку має бути розміщений саме пам'ятник загиблим ветеранам АТО. Натомість стела і прапор, аби їх було ліпше видно має бути на Валах, на найвищій точці міста.

Як відомо, місце розташування ще має бути опрацьоване разом з громадськістю. 

Нагадаємо, у Кропивницькому запропонували збудувати стелу висотою 30-40 метрів з прапором

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама