Суспільство

На Кіровоградщині визначили проєкти, які можуть фінансуватися коштом ДФРР

 Автор: Валерія Жовтун. 2035

Сьогодні в області визначилися з переліком проєктів, які можуть фінансуватися коштом ДФРР у 2021 році. Наразі йдеться про сім проєктів, з них чотири перехідні. 

proekt

Перелік визначили на засіданні обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом державного фонду регіонального розвитку.

При цьому відомо, що Кіровоградська область отримала найменшу суму 79,7 млн грн на реалізацію проєктів коштом ДФРР. Загалом мало б бути 12 проєктів, однак на визначену суму цього не зможуть зробити, зауважив перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак. 

60 млн 219 тис. 797 грн підуть на три проєкти – переможці рейтингового голосування, за 12 технічними завданнями:

  • реконструкція дитячого садочка № 7 "Козачок" у Знам’янці (корпусу № 2 по вул. Чайковського, 15). Коригування. 7 млн 197 тис. 497 грн, з урахуванням зі співфінансування коштом місцевого бюджету.
  • Долинська загальна школа I-III ступенів (модернізація технічної бази). 12 млн 173 тис. грн.
  • реконструкція позашкільного закладу “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості”. 40 млн 849 тис. грн.

Їх мають втілити протягом року. 

На чотири перехідні проєкти передбачені 19 млн 541 тис. грн:

  • будівництво дитячого садочка на 120 місць у смт Голованівськ (вул. Пушкіна) – 9 млн 749 тис. 185 грн. Фінансування коштом ДФРР. Нагадаємо, це перехідний проєкт з 2018 р.
  • будівництво дитячого садочка у селі Черняхівка (вул. Польова)  – 1 млн 757 тис. грн. Роботи для покрівлі, аби зберегти те, що вже збудували. За інформацією департаменту капітального будівництва Кіровоградської ОДА, у зв’язку з невідповідністю документації не можуть продовжити роботи. 
  • будівництво мереж водопостачання вулиць – західна частина міста Долинська – 4 млн 140 тис. грн. При цьому відомо, що на завершення проєкту водомереж потрібні 11,9 млн грн, зокрема 2 млн 113 тис. грн за приєднання електромереж. Проєкт буде втілюватися вже четвертий рік. 
  • реконструкція даху, стін утеплення дитячого садочка “Ромашка” у Добровеличківці – 3 млн 893 тис. грн.

Проголосований перелік ще передадуть на погодження до Мінрегіону. 

 

Поширюйте

Коментуйте