Суспільство

Кропивницька міська рада звернеться до президента про не підвищення комунальних тарифів 

. 1962

Кропивницька міська рада підготувала проєкт звернення до президента України, голови Верховної Ради, прем’єр-міністра про недопущення підвищення тарифів на електроенергію, природний газ та інші комунальні послуги для населення.

prozent

Проєкт звернення сьогодні під час засідання підтримали члени постійної комісії міськради з питань житлово-комунального господарства та транспорту.

Текст проєкту звернення:

"Ми, депутати Кропивницької міської ради, глибоко стурбовані різким необґрунтованим підвищенням цін на постачання та розподіл природного газу, електричної енергії для населення.

В умовах тривалого карантину через коронавірус, відчутного обмеження діяльності малого та середнього бізнесу, як наслідок, зростання рівня безробіття, суттєвого зменшення фінансових можливостей місцевого

самоврядування, народ отримав "різдвяний подарунок" від Уряду України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), у вигляді захмарних тарифів на комунальні послуги.

Сьогодні Україна володіє достатнім потенціалом для повного забезпечення населення і теплоенергетики газом власного видобутку.

Ситуація, що склалась в енергетичній сфері, вже спровокувала соціальний вибух, який призвів до масового перекриття доріг, інших акцій протесту, резонансних публікацій в соціальних мережах.

Навіть тимчасові кроки уряду не врятують ситуацію.

Підняття тарифів для населення – не той шлях, яким би мав йти український уряд.

Для початку необхідно ліквідувати корумпованість, непрозорість та неефективність в енергетичній галузі України, провести реальні реформи.

Влада повинна підтримати бізнес і населення та встановити мораторій на підвищення будь-яких тарифів на газ, електроенергію, воду та інші комунальні послуги.

Враховуючи зазначене, депутати Кропивницької міської ради висловлюють категоричний протест проти зростання у 2021 році ціни на природний газ, електроенергію, тарифів на водопостачання та водовідведення для споживачів, тарифів на розподіл природного газу.

Ми вимагаємо:

1) ухвалити рішення про спрямування на потреби населення газу українського видобутку із наших підземних сховищ за ціною його закупки, що дозволить миттєво зменшити тарифи;

2) скасувати рішення щодо штучно завищених тарифів на комунальні послуги та не допускати підвищення їх у майбутньому;

3) вжити відповідних заходів щодо недопущення підвищення тарифів на послуги з розподілу природного газу для газорозподільних компаній;

4) посилити заходи реального соціального захисту населення в умовах стрімкого зростання цін на природний газ;

5) вжити відповідних заходів щодо зниження тарифів на електроенергію".

Проєкт звернення ще мають підтримати депутати на сесії.

Нагадаємо, депутати обласної ради Кіровоградщини звернулися до керівництва країни про зниження тарифів на комірне.

Нині відомо, що жителі Кіровоградщини платитимуть за газ 6,86 гривні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама