Суспільство

Ексголові Кіровоградської ОДА залишили запобіжний захід без змін

 Автор: Валерія Жовтун. 2001

29 січня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду не задовольнив клопотання захисника колишнього голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня про зміну запобіжного заходу.

balon copy

Про це йдеться на сайті суду. 

Ухвала набирає чинності з моменту проголошення та оскарженню не підлягає. Повний текст ухвали оголосять 3 лютого 2021 о 13:30. Зокрема, підозрюваний зобов’язаний не залишати територію України без дозволу слідчого.

Нагадаємо, раніше ВАКС продовжив строк дії процесуальних обов’язків, покладених на підозрюваного в хабарі до 20 березня 2021 року. 

Довідка: Правоохоронні органи підозрюють ексголову Андрія Балоня та колишнього керівника патронатної служби Сергія Шевченка Кіровоградської ОДА в отриманні неправомірної вигоди. За їхньою версією, вказані особи за 1,8 млн грн пообіцяли керівнику органу державної влади в області не перешкоджати його службовій діяльності. Суму неправомірної вигоди підозрювані отримували частинами. Так, перша частина неправомірної вигоди склала 100 000 гривень, а вже під час отримання другої частини у сумі 250 000 гривень правопорушників затримали. 

 

Поширюйте

Коментуйте