Суспільство

На якому місці Кіровоградщина в регіональному рейтингу Doing Business-2020

. 1250

Сьогодні презентували рейтинг Regional Doing Business-2020, тобто в якій області України найлегше вести бізнес. “Гречка” дізнавалася на якому місці опинилася Кіровоградщина. 

 biznes1

У порівнянні з рейтингом 2018 року Кіровоградська область, хоч і набрала більше балів (+21), однак опустилася в рейтингу з 8 на 15 місце.

Regional Doing Business 2020 6

top4

Зокрема Кропивницький опинився серед обласних центрів, у яких рейтинг сповз. 

Зокрема погіршились міські результати у компонента «Започаткування бізнесу», який вимірює простоту започаткування бізнесу. Зросла якість компонента «Електронні сервіси», який вимірює обсяг адміністративних послуг та дозвільних процедур, які можна отримати або пройти за допомогою використання інтернету. 

Переможець цьогорічного рейтингу – Житомирська область – 356 балів.

Аналітичні пропозиції з покращення бізнес-клімату в регіонах за кілька тижнів, зокрема, будуть надіслані органам місцевого самоврядування. 

Довідка: Рейтинг “Regional Doing Business-2020” розроблений експертами Офісу ефективного регулювання BRDO. Він вимірює сприятливість інвестиційного клімату в обласних центрах України за сумою балів, набраною ними в шести компонентах: започаткування бізнесу, сплата місцевих податків, оформлення земельної ділянки, приєднання до електромереж, одержання дозволів на будівництво та електронні сервіси. Оцінювання проводилося за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування українських підприємців. Всього було 1754 анкети від представників бізнесу з 25 областей та міста Києва.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама