Суспільство

У Кропивницькому захворіли учні: шкільну їдальню перевірять (ОНОВЛЕНО)

 Автор: Валерія Жовтун. 4985

Учні початкових класів кропивницької школи №8 поскаржилися на погане самопочуття ніби після шкільної їжі.

har4i

Про це сьогодні, 1 лютого, під час апаратної наради повідомив міський голова Андрій Райкович. 

Як уточнила в коментарі “Гречці” керівниця обласного лабораторного центру Надія Оперчук, у п’ятницю, 29 січня, по обіді до обласного лабораторного центру надійшло екстрене повідомлення про погане самопочуття в 7 дітей 2-4 класів школи №8.

– Діти знаходяться на амбулаторному лікуванні. 4 з них легка форма, 3 – середні ступені тяжкості, – каже Надія Оперчук. – Поки що ні з чим не пов’язують, проводиться епідрозслідування. Відібрані матеріали: змиви з обладнання, харчові продукти, води на бактеріологічне і хімічне дослідження. 

Нагадаємо, з початку 2021 року оновили шкільне меню, зробивши його більш здоровим. Принаймні того вимагає новий санітарний регламент для шкіл.

Оновлено! За інформацією Держпродспоживслужби області, протягом 28-29 січня 12 учнів школи №8 звернулися за медичною допомогою з симптомами гострої кишкової інфекції, із них 2 були госпіталізовані з діагнозом діарея невстановленої етіології, інші лікуються амбулаторно з діагнозами харчова токсикоінфекція (4), гастроентероколіт (3), не встановлено діагноз інфекційного захворювання (3).

– За результатами санітарно-епідеміологічного обстеження та інспектування харчоблоку фахівці встановили порушення вимог чинного законодавства, – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби. – З 29 січня роботу харчоблоку призупинили, харчування учнів не здійснюється, в закладі проведена дезінфекція. Водночас учні 1-4 класів тимчасово переведені на дистанційну форму навчання. Епідрозслідування триває.

 

 

Поширюйте

Коментуйте