Суспільство

У кропивницькій школі, де захворіли діти, працівники їдальні пройдуть позаплановий медогляд 

 Автор: Валерія Жовтун. 1911

Працівники їдальні кропивницької школи №8 пройдуть позаплановий медогляд. 

idalnya

Нагадаємо, учні початкових класів школи №8 поскаржилися на погане самопочуття ніби після шкільної їжі. 12 учнів звернулися за медичною допомогою з симптомами гострої кишкової інфекції. 

Як повідомила очільниця управління освіти Лариса Костенко, 2 учнів знаходяться в лікарні, їх стан задовільний. Всі інші діти звертались до сімейних лікарів. 

143757317 211375197362152 9184586950335888981 n

28-29 січня Держпродспоживслужба області провела позапланові перевірки в школі. Їдальня до з’ясування обставин не працює. Початкову школу перевели на дистанційне навчання до 4 лютого.

– Управління освіти звернулось до поліклінічного об‘єднання, щоб провести позаплановий медичні огляди працівників харчоблоку і причетних до організації харчування, – каже Лариса Костенко.

Наразі остаточних висновків немає. Досліджують проби питної води, страв, яєць, масла. Попередньо результати мають бути на тижні. 

За словами очільниці управління, зауваження комісії, яка перевіряла харчоблок, вже виправили. 

– Одне з питань, які підіймали фахівці, це частина посуду була надщерблена, його вилучили. В одному з приміщень не було гігрометра (вологомір, – ред.). Його встановили. Всі зауваження усунули, – каже Лариса Костенко. 

Управління освіти по наслідках цього випадку готує управлінський документ для керівників інших закладів освіти, щоб всі зауваження, які були в 8 школі, не траплялись ніде.

 

Поширюйте

Коментуйте