Суспільство

Кропивницька міська рада звернулася до керівництва країни не підвищувати комунальні тарифи

 Автор: Валерія Жовтун. 1416

Сьогодні під час засідання другої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання депутати підтримали проєкт звернення до президента України, голови Верховної Ради, прем’єр-міністра про недопущення підвищення тарифів на електроенергію, природний газ та інші комунальні послуги для населення.

tarufu

На початку обговорення питання міський голова Андрій Райкович нагадав, що у 2021 році Кропивницький ризикує втратити велику частину бюджетних грошей, які могли б витратити на інші проєкти, на дотації тепловому підприємству, якщо ціна на газ зросте.

У тексті звернення йдеться про необґрунтоване підвищення цін на постачання та розподіл природного газу, електричну енергію для населення. Встановити мораторій на підвищення тарифів на газ, розподіл газу, електроенергію, воду та інші комунальні послуги. Також йдеться і про те, що на потреби населення потрібно використовувати газ українського видобутку за ціною його закупки, що дозволить зменшити тарифи; має бути аудит та детальний аналіз тарифів; нарахування субсидій має відбуватися за нормами, які діяли до травня 2018 року.

Нагадаємо, депутати обласної ради Кіровоградщини також звернулися до керівництва країни про зниження тарифів на комірне.

З 1 лютого і до завершення карантину або опалювального сезону вартість газу буде не більше 6,99 грн/кубометр газу, а розподіл газу не більше 1,79 грн/кубометр. 

 

Поширюйте

Коментуйте