Суспільство

Фекалії течуть цілодобово: у Кропивницькому підвал багатоповерхівки затоплює три тижні (ФОТО)

. 3423

У Кропивницькому по вулиці Героїв України у підвал однієї з багатоповерхівок три тижні течуть стічні води каналізації.

 vod

Як повідомив Віктор Ланчуковський, мешканець 5 під’їзду, 4 корпус будинку №12, наразі у підвалі їх будинку близько 40 сантиметрів нечистот.

За його словами, вже три тижні їх підвал затоплює каналізація, запахи вже відчувають мешканці 3-го поверху.

Фекалії течуть цілодобово. Наш будинок у найнижчій точці, і якщо б ці нечистоти не заливали підвал, все б дійшло до критого ринка. Ми вже три тижні у фекаліях. Мінімум 10 тисяч людей «ходять» до нас в підвал в туалет, – каже Віктор. 

У коментарі «Гречці» директорка водопровідно-каналізаційного господарства Кропивницького Валентина Давидчук розповіла, що у мікрорайоні є декілька будинків, де підприємство не може прочистити колектор, адже його глибина дуже велика.

Люди накидали сміття, наша техніка не може прочистити. Другий тиждень там працює наша бригада безперервно, але немає результату. Зараз ми замовили спеціалізовану техніку з Києва, заключили з ними угоду. Вони обіцяють на вихідних приїхати і прочистити. Поки не прочищають, відкачуємо машинами. Три машини працює, вивозять стоки в інший колектор, – каже Валентина Давидчук.

За її словами, каналізація не повинна була потрапити у підвал.

Взагалі підтоплення будинків не повинно бути. Якщо забита каналізація, вона тече з колодязя, а не в підвал. Але, мабуть, у підвалі щось розгерметизовано. Це не через водоканал вода поступає в підвал, необхідно ЖЕО перевірити у підвалі стики, яка там герметизація, – повідомила очільниці підприємства.

Віктор підтвердив, що працівники водоканалу викачують нечистоти.

– По дві бочки викачують, але не справляються. Стікає більше за годину, ніж вони викачують, – додав Віктор.

 

 Куди скаржитись на неякісні послуги

Мешканці незадоволення якістю послуг. За їх словами, у будинку немає заборгованості, сплачують все повність.

Я плачу кошти. Три тижні вони мені не надають послуги, а затоплюють чужими нечистотами. І ще й сьогодні принесли платіжки, – каже Віктор.

Щоб вирішити це питання варто звернутись до Держпродспоживслужби за телефоном (0522) 32 14 58 або прийти: вулиця Тараса Карпи, 84, кабінет 410. Фахівці розкажуть як правильно отримати перерахунок за неякісні послуги.

Просимо вибачення у читачів. У заголовку допустили помилку, замість слова «підвал», ми написали «під’їзд».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама