Суспільство

Жителі Кіровоградщини можуть повідомляти про корупцію у фіскальній службі

. 1046

Жителі області можуть повідомляти про корупцію, інші факти можливого порушення  співробітниками Головного управління Державної фіскальної служби області вимог антикорупційного законодавства. 

korupzia

Як повідомити про корупцію?

Відповідно до законодавства «Про запобігання корупції» повідомлення про корупцію – повідомлення, що містить фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення працівником (працівниками) органів ДФС корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення вимог закону, які можуть бути перевірені.

Такі повідомлення про корупцію можуть бути передані:

  • поштою на адресу Головного управління ДФС у Кіровоградській області: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 55;
  • на електронну адресу dilovod@sfs.gov.ua (крім звернень громадян та запити на отримання публічної інформації);
  • під час особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами Головного управління ДФС у Кіровоградській області;
  • у письмовому вигляді чи усно через спеціаліста із запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

Повідомлення про корупцію може бути як усним, так і письмовим, подане як окремо (індивідуальне), так і групою (колективне).

Анонімне повідомлення про корупцію підлягатиме розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосуватиметься конкретної людини та міститиме фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама