Суспільство

У Кропивницькому скло з вікна під’їзду пробило голову жінці (ВІДЕО)

. 3168

У Кропивницькому скло з вікна під’їзду ледь не вбило 48-річну Тетяна Бірко, яка вигулювала собаку. Порив вітру зірвав скло з рами її ж під‘їзду.

ск

Як повідомляє «ТСН», скло впало з 5-го поверху і один з уламків пробив жінці голову.

У шоковому стані вона піднялася додому на четвертий поверх. Там родичі викликали швидку. У потерпілої діагностували тяжку травму голови й одразу забрали в операційну. Тетяна у важкому стані в обласній лікарні, вона перебуває без свідомості на штучній вентиляції легень.

У ЖЕО кажуть: заявка на ремонт аварійної рами надійшла до них тільки 5 лютого. Чи є їхня провина в травмуванні людини - не знають.

Рідні потерпілої написали заяву в поліцію і збираються судитися з комунальниками, бо ж певні: це не нещасний випадок, а безпосередня провина працівників ЖЕО.

Сьогодні, 8 лютого, під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович дав доручення провести службове розслідування.

У понеділок чули, що у ЖЕО №3 ідеальний порядок. Економіка на найвищому рівні, немає робіт, які треба виконувати, – каже міський голова. – Скло випало з під’їзду, а перед людиною навіть не вибачились, бо, якщо це зроблять, візьмуть на себе вже відповідальність. Я таких речей не розумію.
Якщо біля ЖЕО травмувалась людина, то треба вибачитись і сказати, що розберемось і встановимо хто винний. Чи у нас під будинками, як по мінному полю, ходити не можна? Розібратись, деталізувати відповідальність.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама