Суспільство

Кропивницький може отримати місто-побратима в Туреччині

. 1642

Кропивницький зацікавлений у розвитку міжнародного співробітництва, пошуку потенційних інвесторів для реалізації спільних проєктів і може отримати місто-побратима у Турецькій Республіці. 

Belediye binası Çorum panoramio

Чорум. Фото Вікіпедії

Як повідомляє Кропивницька міська рада, кандидатом на звання міста-побратима розглядається Чорум, розташований на півночі Туреччини, на Анатолійському плоскогір'ї. 

– Населення цього центру однойменної провінції складає 220 тисяч мешканців, а економіка представлена виготовленням та експортом борошномельного та комбікормового обладнання, що, безумовно, цікаво для орієнтованого на сільськогосподарське виробництво і розвиток переробної промисловості Кропивницького, – йдеться в повідомленні. – Співпраця з турецьким бізнесом буде розвиватися активніше, якщо Кропивницький встановить тісні й дружні стосунки з одним із турецьких міст, близьким за економічними інтересами, реалізовуватиме культурницькі й освітні проєкти, просуватиме туристичні обміни. 

У міськраді також підготують і направлять до Посольства України в Турецькій Республіці пакет інвестиційних пропозицій для реалізації на території Кропивницького.

Нагадаємо, Кропивницький шукав міста-побратими

Довідка: міста-побратими - це два міста в різних державах, між якими встановлені партнерські відносини. Побратими співпрацюють в різних сферах: культурі, освіті, економіці, екології, туризмі, житлово-комунальному господарстві. Вони обмінюються досвідом, культурною та історичною спадщиною, проводять спільні виставки і змагання, допомагають один одному.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама