Молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Петрівської виправної колонії (№ 49) судитимуть за підозрою у хабарництві.
Як повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної прокуратури, подання до суду направили слідчі ТУ ДБР у Миколаєві.
Слідством встановило, що посадовець отримав 20 000 гривень за те, що у одного з ув’язнених, засудженого за розбій, не помічав заборонених предметів, а також мав повпливати на членів комісії, аби направити до суду подання про звільнення від покарання.
Затримали працівника держустанови під час одержання усієї суми неправомірної вигоди у листопаді минулого року.
Підозрюваному інкримінують ч.1ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди за невчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої влади).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- Держенергонагляд зафіксував одне порушення з теплопостачання в Кропивницькому
- Кропивницький може отримати місто-побратима в Туреччині
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте