Суспільство

Держенергонагляд зафіксував одне порушення з теплопостачання в Кропивницькому

. 1001

В областях триває моніторинг стану проходження опалювального періоду 2020-2021. У Кропивницькому з початку року сталося одне порушення, кажуть у Держенергонагляді.

opalennja

У період з 5 січня по 3 лютого 2021 року в Україні відбулося 210 випадків технологічних порушень, що призвели до зупинки джерел теплової енергії, порушення нормального режиму роботи теплових мереж та спричинили припинення теплопостачання населенню і соціально важливим споживачам. Такі порушення стались у містах: Київ – 78 порушень, Вінниця (76),  Львів (33), Чернівці (9), Харків (7), Рівне (2), Кременчук (1), Кропивницький (1), Енергодар (1),  Чернігів (1) та смт Сосниця Чернігівської області (1).

Без опалення та/або гарячого водопостачання залишалися 4 703 житлових будинки, 167 закладів дошкільної освіти, 147 закладів освіти та 70 закладів охорони здоров’я.


Всі випадки технологічних порушень усунули протягом доби та відновили теплопостачання об’єктів.

Внаслідок корозійного пошкодження трубопроводів магістральних теплових мереж з причини вичерпання ресурсу, незадовільного технічного обслуговування та порушення щільності, протягом доби без опалення були:

298 житлових будинків, 9 закладів дошкільної освіти, 7 закладів охорони здоров’я та 6 закладів освіти у Кропивницькому.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама