Суспільство

Вартість тепла до кінця опалювального сезону не зросте: підписали меморандум

. 1230

Кабмін та міські голови домовились, що вартість тепла та гарячої води для українців до кінця опалювального сезону не зросте. Сьогодні, 9 лютого, підписаний відповідний Меморандум.

teplo copy

Про це повідомляє Мінрегіон.  

Згідно з підписаним документом, вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону 2020-2021 років не зміниться.

Меморандум також передбачає, що підприємства теплопостачання гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла і постачання його в домівки українців упродовж всього опалювального періоду. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсації різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованої в тарифах за тепло.

Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, чим підвищення ціни на газ загрожувало Кропивницькому.

«Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання. Це дозволить уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років.

Нагадаємо, жителі Кіровоградщини платитимуть у лютому за газ 6,86 грн.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама