Суспільство

У Кропивницьких школах планують перейти на безготівкову оплату обідів

. 1089

Кропивницьким школярам пропонують оплачувати шкільні обіди без готівки.

hlop4uk

Як повідомляє Кропивницька міська рада, у зв’язку з ситуацією з коронавірусом в освітніх закладах міста відновлюють систему безготівкової оплати за шкільні обіди. 

За інформацією начальниці управління освіти Лариси Костенко, ще з 2016 року ПриватБанк почав запроваджувати безплатні термінали в навчальних закладах Кропивницького. Картки Юніор оформляються безплатно, вони не є кредитними. Сьогодні розрахуватися без готівки за шкільні обіди можна у майже всіх кропивницьких школах. 

– До березня минулого року, ще до запровадження карантину, більше 50% учнів активно користувалися банківськими картками, – розповідає Олександр Євміна, директор гімназії №9. – Сьогодні ж, зважаючи на гостру потребу впровадження протиепідемічних заходів у навчальних закладах, ми плануємо запровадити стовідсоткові оплати за харчування без готівки. Уявіть на хвилину  найпростішу ситуацію: працівник буфету спочатку бере у дитини готівку, потім мусить і решту дати, і булочку. Така ситуація просто неприпустима.

Введення безготівкових розрахунків оптимізує роботу їдалень, а також підвищує рівень фінансової грамотності дітей та їх батьків. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама