Суспільство

Школа екстримального водіння: у Кропивницькому дрифтери шукають місце для занять (ВІДЕО)

. 2641

Кропивницькі водії, які захоплюються дрифтом, шукають місце під спеціальний майданчик. У перспективі планують відкрити школу екстремального водіння.

drift1

Днями з’явилася петиція від дрифтерів, які просять у влади виділити територію, для облаштування спеціального майданчику для контрольованого заносу – дрифту.

«Я написав петицію для того, щоб хлопці в нашому місті могли займатись дрифтом професійно. Потрібне асфальтне покриття, для того щоб займатись дрифтом влітку і майданчик», - говорить автор петиції Максим Ман.

drift2

На сьогодні петицію вже підписали 155 кропивничан, до кінця збору підписів лишилось 40 днів. Минулої п’ятниці місцеві дрифтери зібрались в районі Новомиколаївки, щоб підтримати цю ініціативу. Для присутніх вони виконали декілька елементів зимового дрифту.

«Майданчик – це вже окремо. Справді зробити якісь перетинки, якесь класне огородження. І хлопцям буде цікаво приїхати подивитись і познайомитись. Можливо хтось когось чомусь навчить. Була б певна атмосфера», - вважає дрифтер із семирічним стажем Максим.

drift3

Автор петиції Максим Ман розповідає, що в разі успіху, вони з хлопцями розвиватимуть дрифт у Кропивницькому. В планах відкрити школу екстремального водіння.

«В планах, якщо виділять майданчик, відкрити школу екстремального водіння. Щоб кожен бажаючий міг прийти і навчитись цьому», - говорить Ман.

Підтримати дрифтерів можна підписавши петицію за посиланням

Довідково: дрифт - техніка проходження поворотів і вид автоспорту. Підчас дрифту водії намагаються проходити повороти в керованому заносі на максимально можливій для утримання на трасі кута швидкості.
Народившись у Японії, цей спорт отримав широку популярність у всьому світі, зокрема в Україні. Український гонщик Дмитро Іллюк виграв чемпіонат світу з дрифтингу в 2019 році.

drift4

Поширюйте

Коментуйте


Реклама