Суспільство

Школярі з Кіровоградщини зможуть отримати призи за космічні малюнки

. 2801

1 лютого стартував конкурс дитячих космічних малюнків Noosphere Space Art Challenge. Цьогоріч конкурс присвячений ювілею Незалежності України, тема — “30 років космічної незалежності”.

 

Noosphere Space Art Challenge img

Як повідомили організатори конкурсу – ГО «Асоціація Ноосфера», з 1991 року в Україні сталося багато визначних подій в космічній галузі. Усім відомо про політ українського космонавта Леоніда Каденюка чи запуск супутників серії «Січ», однак українських досягнень у космосі насправді більше. Наприклад, українці тричі ставали призерами найбільшого космічного хакатону NASA. Навіть цього року команда з України отримала нагороду за краще використання технологій. Саме тому цьогорічна тема конкурсу тісно пов'язана з його метою — зацікавити українську молодь до вивчення космосу та познайомити із досягненнями наших співгромадян.

Конкурс проходить третій рік поспіль. За минулі два роки учасниками конкурсу стали понад 13 тисяч дітей з усієї країни. У 2020 році конкурс проходив під темою «Політ до Місяця і далі», а до участі долучились дітлахи аж з 768 населених пунктів України.

Нагадаємо, минулого року у віковій категорії 3-7 років 1-ше місце посів 6-річний Андрій Гришин з Бобринця.

Брати участь в конкурсі можуть діти та підлітки віком від 3 до 17 років. Заявки приймаються з 1 лютого до 1 квітня 2021 року.
Для того аби взяти участь у конкурсі, дітям необхідно створити тематичний малюнок, заповнити електронну заявку на офіційному сайті та надіслати його організаторам.

Головне завдання конкурсантів — створити оригінальний твір. Тож щодо формату і технік виконання жодних суворих вимог немає.

Переможців конкурсу оголосять на офіційному сайті проєкту вже 12 квітня 2021 року.

Усі учасники конкурсу отримають дипломи, а переможці — цінні призи, серед яких і електронні планшети для малювання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама