Суспільство

Екскурсія по Кіровограду на тролейбусі

. 2275

15 червня в Кіровограді відбулося відкриття  екскурсійного тролейбусного маршруту.

Директор одного з туристичних агенств міста  Валерій Попов розповідає: - Виникла ідея на круглому столі з питаннь туризму. Моя пропозиція була створити тролейбусний екскурсійний маршрут. Ми думали, як підвищити культуру і знання про своє місто. Маршрут існував раніше, потім в радянські часи його закрили. Він буде для школярів, гостей міста, організацій.

- Також він в нас буде як весільний тролейбус, - додає директор. - На Попова багато реєструють шлюб. Поки наречені їдуть покладати квіти, фотографуватись, гостей везуть по маршруту. Перший маршрут: центральна частина-аеропорт. Великий маршрут: по Лісопарковій. Будуть передбачені і спеціальні зупинки.

Анатолій Голованов, директор „Єлисаветградсьої транспортної компанії” запевняє, що вартість такої екскурсії буде мінімальна – лише, щоб окупити собівартість. Пільговим категоріям обіцяють безкоштовні екскурсії.

Подібні маршрути існують в інших регіонах країни і користуються популярністю. Пан Голованов вважає, що це може стати своєрідною фішкою для нашого міста.

В тролейбусі 20 сидячих місць, але екскурсію зможуть прослухати близько 40 чоловік – стоячих теж братимуть smile Турагенство готове проводити таку екскурсію хоч щодня – були б бажаючі!

Першими змогли оцінити екскурсію школярі ЗОШ №22. В найближчі дні очікують дітей і з інших шкіл.

- Чим більше людей цікавляться нашим містом, чим краще вони його знають, тим кращим буде і місто. Його будуть любити, - вважає екскурсовод Тетяна Зайцева.

Валерій Попов повідомив, що з жовтня планується проводення курсів екскурсоводів. Буде створено групу з 30 осіб з Олександрії, Знам’янки,Світловодська і Кіровограда.

Восени також обіцяють презентувати маршрут для школярів пов’язаний з правилами дорожнього руху. В ігровій формі дітям будуть розповідати історію і правила дорожнього руху.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама