Суспільство

Аквапарк, аеропорт та новітній оздоровчий центр: які проєкти Кіровоградщина пропонує інвесторам

. 3506

Аквапарк, аеропорт та новітній оздоровчий центр – проєкти, які Кропивницький та область пропонують інвесторам.

pr

Вчора, 15 лютого, міська рада та обласна рада підписала меморандум про співпрацю з європейською асоціацією з державно-приватного партнерства“C.R.E.A.M. Bulgaria PPP Aliance”. 

Під час зустрічі з представниками обговорили потенційні інвесторські проєкти.

За інформацією Кропивницької міськради, один з проєктів, який може бути цікавим для реалізації в рамках меморандуму – будівництво в обласному центрі сучасного аквапарку.

Нагадаємо, на початку 2021 року в Кропивницькому міська влада заявила, що знайшли міжнародного інвестора для будівництва аквапарку.

Натомість в обласній раді такі проєкти на перспективу:  розбудова Знам’янської бальнеологічної лікарні в інтермодерновий центр та розбудова аеропорту у Кропивницькому. 

– Що стосується бальнеологічної лікарні, то вона має високоякісні радонові термальні води, зручне розташування,  логістику, кваліфікований персонал. Варто лише розвинути інфраструктуру та урізноманітнити сферу послуг та підняти їх на вищий рівень. Аеропорт теж має широку перспективу, але для цього необхідно продумати, зокрема, діяльність економічного центру,йдеться в повідомленні обласної ради. 

Нагадаємо, і раніше бальнеологічну лікарню унікальний – радоновий санаторій відносили до перспективного туристичного напрямку

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама