Суспільство

Через смерть школярки у Боярці на Кіровоградщині планують уроки з інтернет-безпеки

. 2425

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко сьогодні звернувся до керівника нашого обласного департаменту освіти з пропозицією, щоб у школах Кіровоградщини системно проводили тематичні уроки з безпеки в інтернеті.

 

Depositphotos 254318540 s 2019

Так він відреагував на вчорашні події у Боярці, де дві семикласниці, випробувавши ідею з ТікТоку, отруїлися таблетками «Дротаверин». Одна з дівчат померла.

У поліції Київської області попередньо встановили, що дівчата подивилися відео в соцмережі з закликом спробувати ліки.13-річна дівчинка померла до приїзду медиків,а її 12-річна подруга потрапила в лікарню. Наразі життю дівчини нічого не загрожує.

Варто зазначити, що в альтернативній школі «Крок» у Кропивницькому вже є заняття з медіаграмотності.

"Уроки медіаграмотності це не зовсім про безпеку в інтернеті, більше про критичне мислення. Хоча можна і сказати, що критичне мислення перегукується і з безпекою. Адже звичка перевіряти факти може стати інструментом для щоденного використання. Сьогодні інформації багато і вона легкодоступна. Якщо не ставитись до неї критично і не розуміти логіки впливів, то можна опинитись у складній чи небезпечній ситуації, помилитись", - каже директорка альтернативної школи “КрОК”, Зоя Лебідь

Включення медіаграмотності в шкільну програму заохочує і МОЗ, а вчителів з Кіровоградщини запрошують до проєкту з медіаграмотності.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама