Суспільство

Брат загиблого Героя з Кіровоградщини не може виїхати на термінове лікування (ВІДЕО)

. 3546

Сергій Бузуляк, брат загиблого Героя з Кіровоградщини, потребує лікування у Німечинні, але не може отримати дозвіл від МОЗ.

 

Screenshot 2

Галина Бузуляк намагається врятувати старшого сина Сергія, якого повільно вбиває генетична прогресуюча хвороба. Після загибелі у Донецькій області молодшого брата, бійця третього полку спецназу Анатолія Бузуляка, Сергій пішов на фронт, потім служив у патрульній поліції і в цей час захворів.

Як повідомляє «ТСН», Сергію понад рік не могли встановити діагноз. Зрештою, лікарі у столичному шпиталі констатували – це невиліковна прогресуюча хвороба – бічний аміотрофічний склероз.

Вийти з дому без сторонньої допомоги Сергій вже не може, поступово відмовляють руки, а ноги вже не рухаються.

Є ліки, спеціалісти за кордоном, які можуть призупинити хворобу. Якщо хвороба буде швидко розвиватись, я проживу максимум рік. Якщо повільніше, люди живуть і 5, і 20 років, – каже Сергій.

Продовжити життя можна за допомогою експериментального лікування стовбуровими клітинами у Німеччині.

Ми вже самі все знайшли, і клініку, і кошти, тільки, будь ласка, допоможіть нам його відправити! – каже Галина Бузуляк.

Різноманітні довідки збирали три місяці, майже два місяці чекають відповіді, бо через коронавірусний карантин пацієнтів з України приймають лише з офіційним направленням. В обласному департаменті охорони здоров’я кажуть, що пакет документів вже направили у Міністерство охорони здоров’я.

Є відповідь офіційна міністерства охорони здоров’я, що експертна група фахівців МОЗу буде займатись цим питанням, з’ясовувати, чи є підстави для направлення його за кордон, – каже директор департаменту Олег Рибальченко.

Коли засідатиме ця комісія наразі невідомо. ТСН за два тижні так і не отримала відповіді на офіційний запит до міністерства.

Сергію призначили курс підтримуючої терапії. Щомісяця на ліки витрачає дві свої пенсії. Допомогти можна на карту Приватбанк: 4731 2196 1268 5234 Бузуляк Галина Дмитрівна.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама