Суспільство

Вітренко доручив директору «СхідГЗК» шукати як зробити уранові шахти прибутковими

. 2072

Виконуючий обов'язки міністра енергетики України Юрій Вітренко доручив генеральному директору ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Антону Бендику розробити план виходу з кризи підприємства.

shahta

Нагадаємо, за два роки державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» відзвітувало про сотні мільйонів збитків. При цьому адміністративні витрати на підприємстві лише зростають.

Як повідомили в облдержадміністрації, подальшу роботу шахт Кіровоградської області обговорили під час форуму «Україна 30. Платіжка».

Виконуючий обов'язки міністра енергетики України Юрій Вітренко доручив директору ДП «СхідГЗК» розробити план виходу з кризи, і розробити ідеї як уранодобувну галузь на Кіровоградщині зі збиткової зробити ефективною.

Варто зазначити, що днями депутат обласної ради Дмитро Лінько, член Політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка», опублікував нібито аудіозапис розмови в.о. Міністра енергетики Юрія Вітренка з представниками  "Схід ГЗК", про те, що з точки зору економіки нерентабельні шахти треба закривати.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама