Суспільство

Чоловіка, який на іспитовому терміні «мінував» суд у Кропивницькому, посадили на 3,5 роки

 Автор: Ірина Маслюкова. 1427

Кіровський районний суд Кіровограда покарав чоловіка, який зробив неправдиве повідомлення про замінування суду.

 

144263 675x360

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 2 лютого.

5 листопада 2020 року близько 12 години, чоловік перебуваючи у Кропивницькому біля Критого ринку, подзвонив на «102» та повідомив про загрозу вибуху у Кіровському районному суді. По приїзду спеціалістів небезпечних вибухових пристроїв та речовин в будівлі суду не виявили.

У судовому засіданні обвинувачений вину визнав, розкаявся і пояснив, що того дня побував у Кіровському суді, де розглядалися стосовно нього адміністративні матеріали. Він обурився прийнятим рішенням, тому вирішив зателефонувати до поліції та висловив співробітнику поліції погрозу про підрив гранатою приміщення Кіровського районного суду. У дійсності не мав наміру вчиняти підрив, не мав гранати чи будь-якого іншого вибухового пристрою. Зробив це, перебуваючи в знервованому стані та під дією алкогольного сп’яніння.

Чоловік характеризується посередньо, має непогашену судимість, перебуває на обліку лікаря нарколога з приводу вживання алкоголю з 2016 року, скоїв злочин в період іспитового строку за попереднім вироком.

У квітні 2020 чоловік був засудженим до трьох років умовно Центральним судом Миколаєва за самовільне залишення військової частини. Також притягувався до адмінвідповідальності за вживання алкоголю на військовій службі.

Тепер, оскільки іспитовий термін було порушено, то суд приєднав невідбуте покарання і призначив остаточно 3 роки і 6 місяців тюремного покарання.

Цього ж чоловіка у 2017-му засудили до 3 років умовно за заподіяння легких тілесних ушкоджень працівнику поліції і за крадіжку металевого паркану, але у 2018 звільнили від покарання за амністією.

 

Поширюйте

Коментуйте