Суспільство

Міський голова прокоментував ситуацію з громадським транспортом у Кропивницькому

. 3363

Сьогодні, 22 лютого, міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради прокоментував ситуацію з проїздом у громадському транспорті. Зокрема, коли кропивничанам доводилося в мороз чекати на зупинках своєї черги на тролейбус чи маршрутку. Усе через те, що діють карантинні обмеження на перевезення пасажирів – лише сидячі місця.

tr 1

– Люди чекають на зупинках в мороз, в очікуванні своєї черги на громадський транспорт. Громадський транспорт через карантин немає можливості взяти пасажирів більше, ніж передбачено відповідним рішенням Кабміну. За порушення – штрафи, – каже Андрій Райкович. 

За його словами, вкотре була пропозиція до Кабміну, аби дозволили перевозити в комунальних автобусах і тролейбусах більшу кількість пасажирів, а не лише сидячі місця, залежно від зонування території, тобто ситуації на місцях з поширення коронавірусної хвороби. Однак пропозицію знову не підтримали.  

– Поки законодавчо ці питання не врегульовано, – каже міський голова. 

Також міський голова нагадав, що в період карантинних обмежень, у ранішні години пік пенсіонери мали б уступити поїздки в громадському транспорті кропивничанам, які поспішають на роботу, чи школярам. 

При цьому він зауважив, що в місті проявляються “елементи нездорової конкуренції” серед приватних перевізників. Наприклад, зашторюють салони й не видно, скільки перевозять пасажирів.

– Або поновлюють транспортний парк відповідно до вимог міста. Або вони чують владу в місті, або ж їх бізнес буде реформований, – зауважив про приватних перевізників міський голова. – Не зможуть вони надавати людям ефективні послуги на старих автомобілях, в яких на ходу, то руль, то колеса відпадають, то двері відчиняються – люди падають, травмуються.  

Він нагадав, що структури контролю мають не випускати на лінію транспорт, якщо він не відповідає технічним вимогам.

Нещодавно у фейсбук-спільноті "За кермом – Кропивницький" з’явилося відео, як у маршрутці №5 відпала ручка перемикання передач.  

 

Нагадаємо, що 26 лютого відбудеться публічне громадське обговорення перегляду тарифів на проїзд у Кропивницькому.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама