Суспільство

Пов’язані ФОПи розіграли більш ніж півмільйонне продуктове замовлення від Суботцівської сільради

. 3689

За результатами проведених відкритих торгів  Відділ освіти, культури, молоді та спорту Суботцівської сільської ради підписав з ФОПом Валерієм Артемом договір на постачання м’ясопродуктів. Вартість замовлення склала 580,12 тисяч гривень.

Depositphotos 4953541 s 2019

За умовами контракту підприємець до кінця року має поставляти до 17-ти навчальних закладів варену ковбасу, сосиски та сарделі вищого і першого ґатунку.

Єдиний конкурент переможця торгів та тендері – ФОП Сергій Молозовенко, пропозиція якого хоча й виявилась економічно вигіднішою – 569,2 тисячі гривень, однак була відхилена тендерним комітетом через неподання учасником ряду документів. Зокрема декларації якості товару, проекту договору про закупівлю, інформацію про виробника, медичні картки працівників, що будуть задіяні в доставці товару та інше.

Прикметно, що обидва учасники зареєстровані у місті Знам’янці та ще й по одній вулиці – Привокзальній. Будинки та квартири, однак, у ФОПів різні.
Тим не менш, при детальному вивченні поданих учасниками документів було виявлено, що усі вони мають ідентичні дефекти сканування та друку, що вказує на використання спільної офісної техніки.

Фото 1

Фото 2

Крім того, серед документації, яку переможець торгів Валерій Артем завантажив на Prozorro є довідка щодо залучення до процесу доставки товару водія Курікова Ігоря Станіславовича 1980 року народження. На підтвердження факту співпраці з даним водієм ФОП Валерій Артем надає копії медичної книжки та медкарти Курікова.

Ідентичні документи Ігоря Курікова надає й Сергій Молозовенко, однак вже на іншому тендері оголошеному Відділом освіти, культури, молоді та спорту Суботцівської сільської ради.

Ці факти вказують на змову учасників торгів та потенційне порушення ними законодавства про економічну конкуренцію.

А це у свою чергу тягне за собою накладення штрафу у розмірі до 10% річної виручки ФОПів та 3-річний «бан» на участь у відкритих торгах в системі Prozorro.

Павло Лісниченко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама