Суспільство

Літня школа для майбутніх вчителів: проєкт з Кіровоградщини підтримав УКФ

 Автор: Валерія Жовтун. 1129

Проєкт з Кіровоградщини «Літня школа для майбутніх вчителів «Teacher Power» підтримав Український культурний фонд.

 schkola

Про це повідомляє обласний департамент освіти та науки.  

Це проєкт освітянської громадської організації «НОВІ», яку очолює директор Благовіщенського НВК №2 Олександр Чучаєв. Нагадаємо, торік він увійшов у ТОП-10 вчителів України за версією національної премії Global Teacher Prize Ukraine. За словами Чучаєва, літня школа майбутніх вчителів «Teacher Power» може стати майданчиком для профорієнтації 50 студентів з усіх регіонів України. З ними проведуть семиденні інтенсиви з методики викладання предметів, тайм-менеджменту, роботи в онлайн.

«Це платформа для здобуття необхідних професійних компетентностей та ціннісних орієнтацій для майбутніх педагогів. Вона покликана не лише розвивати навички роботи з учнями, а й формувати громадянську, здоров'язбережувальну, підприємницьку та інші компетентності», – каже Олександр Чучаєв.

Проєкт пройшов до фінальної частини грантової освітньої програми Українського культурного фонду й претендує на фінансування.

Максимальна сума гранту – 700 тисяч гривень. Наразі проєкт перебуває на стадії розрахунку вартості. До співфінансування зможуть долучитися меценати.

 

Поширюйте

Коментуйте