Суспільство

У Новомиргороді працівники міськради хочуть відстояти гідну зарплату

. 3597

У Новомиргороді після акції протесту проти премій у міській раді, працівники апарату міської ради хочуть відстояти право на гідну зарплату. 

67bdd13e cbb2 4a3a 9ade c15ad22b2874

Про це повідомляють “Новомиргородські вісті”.

Якщо раніше на район було три економісти на державній службі, то нині залишився один. Якщо всю соцсферу та державну службу в районі обслуговували раніше 65 бухгалтерів, то зараз  – 14. Це пов’язано зокрема, з переформатування міськради, реорганізацією райдержадміністрації. Тому, за словами працівників апарату міської ради, на них навантаження значне. Наприклад, один бухгалтер виконує роботу за чотирьох. 

Нині апарат міської ради укомплектований десь на 55%.

Зарплати наразі такі: для старост – у межах 15 тис. грн, для начальників відділів – 12-14 тис. грн, для спеціалістів – 8-10 тис. грн чистими на руки. У міського голови – 32 тис. грн, у тому числі премія 150% від встановленого Кабміном окладу.

– Більшість працівників ми приймаємо на роботу згідно з конкуром, вимоги високі – одного бажання працювати мало, – каже міський голова Ігор Забажан. – Фахівці з райдержадміністрації відповідають цим критеріям. Але багато хто не квапиться на конкурс – у райдержадміністрації вони отримували вищі зарплати й зараз просто стали на облік у центрі зайнятості, їм це вигідніше. А міськрада реорганізовується, роботи дуже багато і її потрібно комусь виконувати.

Натомість прихильники зменшення зарплат у міськраді оголошують з 5 березня чергову акцію протесту. Цього разу вона буде безстрокова.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама