Суспільство

У Кропивницькому відбулись традиційні тактичні змагання «Бойова двійка» (ФОТО)

. 2940

У Кропивницькому відбулись традиційні змагання з тактики бою у закритих приміщеннях серед спецпідрозділів ЗСУ, МВС та охоронних структур "Бойова двійка". Змагались силовики вчетверте. Організували захід Центр оперативної тактичної підготовки "Цитадель" спільно з управлінням молоді та спорту Кропивницької міської ради.

zmag1

Цьогоріч у змаганнях відкритого кубок взяли участь 16 команд. Серед учасників ветерани Збройних Сил України та добровольчих батальйонів, представники спецпідрозділів МВС, вихованці спортивних клубів, діючі військовослужбовці ЗСУ.
«Всі бійці досвідченні. І я вважаю, що сьогодні кожен підрозділ покаже найбільш ефективний результат. Адже одним зі слоганів наших змагань є гасло: «Кращі з кращих!»

Тут справді зібрані найкращі підрозділи, які мають максимально високий рівень підготовки серед представників ЗСУ та МВС», - говорить Олег Ковальчук, голова Центру оперативної тактичної підготовки "Цитадель".

zmag2

zmag3

Перед початком змагань відбулись виставки та майстер-класи. Зокрема співробітники експортно-криміналістичного центру продемонстрували та розповіли про піротехнічні та вибухові речовини та пристрої. З чого складаються, їх принцип роботи та можливі наслідки спрацювання.

Далі інструктаж з використання страйкбольної зброї і, власне, самі змагання. У закритому приміщенні з коридорами та перегородками, що імітують стіни кімнати, змагались по дві команди, кожна з яких складалась з двох бійців.

zmag4

«Бій триває 5 хвилин - це повністю задовольняє обидві команди. Відбувається штурм або зустрічний бій, якщо обидві команди активно працюють одна проти одної. Або оборона і штурм, в залежності від обраної командами тактики», - пояснює Олег Ковальчук.

Кожен з бійців отримав по 15 набоїв(невеличких пластикових кульок). При влучені у будь-яку частину тіла, учасник змагань вважається вбитим. Перемогу здобуває двійка, яка змогла влучити в обох членів команди суперника, при цьому лишаючись неушкодженими.

zmag5zmag6zmag7

Після основного кола змагань відбулись чвертьфінальні та півфінальні бої. Зрештою у фіналі зійшлись команди «Тероборони»(міського військкомату) та обласного відділення «Мінветеранів». Перемогу святкувала двійка бійців «Мінветеранів». Третє місце посіла команда місцевого «Тренінг-центру МВС».

«Ці змагання дуже корисні для практичних дій особового складу резерву та основного штату підрозділів для підготовки ведення специфічних бойових дій у місті», - відзначив військовий комісар Кропивницького міського комісаріату Владислав Зуєв.

zmag8

Переможці змагань отримали кубок, всі призери – медалі та дипломи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама