Суспільство

У Кропивницькому показали документальну стрічку про "кіборгів" Донецького аеропорту (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1411

У Кропивницькому відбувся допрем’єрний показ документального фільму «Трохи нижче неба».

kinno4

Стрічка Руслана Горового розповідає про чотирьох захисників Донецького аеропорту – військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України Ігоря Римара, Володимира Труха, В’ячеслава Мельника та Івана Вітишина. Співавторами фільму стали Сергій Коновал та Михайло Ухман.

kinno2kinno1

Автор використав аматорське відео тих, хто безпосередньо брав участь в обороні ДАП, а побратими полеглих військовослужбовців та їх рідні детально розповіли про життя та обставини загибелі героїв. Без зайвого пафосу, проте на стільки детально, що уявляєш всі образи, та емоційно переживаєш ці страшні події.

Організатори події: Громадський простір Krop:hub та військовослужбовець 3-го полку з позивним Хем, який ініціював показ фільму «Трохи нижче неба» у нашому місті. Адміністрація кінотеатру «Портал» надала залу для перегляду.

kinno3

«Це надважливий показ і я вважаю, що такі фільми необхідно показувати перш за все підліткам для формування національного духу, патріотизму і розуміння ціни сьогодення, - говорить Катерина Ковтунова, координаторка Krop:hub. – На допрем’єрний показ глядачів ми запрошували особисто. Це родини загиблих, військовослужбовці, ветерани, волонтери – люди які причасні до творення новітньої історії України. Також запросили школярів».

Тривалість фільму 60 хвилин. За словами організаторів показу в Кропивницькому, стрічку «Трохи нижче неба» покажуть і в інших обласних центрах України.

 

Поширюйте

Коментуйте