Суспільство

Друк квитків обійдеться «Електротрансу» в 71 тисячу гривень

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4600

Кропивницький «Електротранс» суттєво переоцінив вартість друку квитків на проїзд. Готовий був платити понад 300 тисяч гривень, а в результаті заплатить 4,5 рази менше.

gallery5

За результатами проведеної допорогової закупівлі Кропивницьке комунальне підприємство «Електротранс» повідомило про намір укласти з ПрАТ «Артсервіс» договір щодо друку разових абонементних талонів (квитків) для проїзду в міському громадському транспорті. Відповідна інформація на початку тижня була опублікуована в системі Prozorro.

У разі підписання контракту підрядник до кінця року надрукує 9 мільйонів квитків двох найменувань: 3 мільйона для проїзду в автобусах та 6 мільйонів для проїзду в тролейбусах міста. Друк має здійснюватись відповідно до попередніх заявок «Електротрансу» в строк не більше 15 календарних днів.

Цікаво, що на момент оголошення закупівлі комунальники встановили очікувану вартість замовлення на рівні 325 тисяч гривень, однак після проведення аукціону потенційна вартість послуг впала до 71,82 тисяч.
Активно торгувалось з потенційними переможцем торгів Комунальне підприємство «Кам’янець-подільська міська друкарня», яка була готова виконати замовлення за 72 тисяч гривень. А от кропивницьке ТОВ «Код», що належить Сергієві та Віктору Лисенко, зупинилось на позначці 324 тисяч, не погоджуючись скинути більше ні копійки.

Потенційний підрядник «Електротранса» ПрАТ «Артсервіс» зареєстроване у Львові. Майже половина акцій товариства належить братам Сергію і Володимиру Самокіш. За весь час роботи з Prozorri фірма підписала договорів на суму 28,81 мільйонів гривень.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте