Суспільство

25 ЦНАПів: де на Кіровоградщині можна буде отримати адмінпослуги

. 1537

У Кіровоградській області нині діють 14 центрів надання адміністративних послуг, і ще 11 їх планують відкрити у низці громад.

 

64033be30836a18f55552df73a7b1b68 1

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Президент України підписав закон щодо оптимізації мережі та функціонування ЦНАПів. Так, до 1 січня 2022 року центри мають з’явитися у всіх «старих» районних центрах. Так, у 21 ліквідованому районі області мають з’явитись ЦНАПИ, і мешканці зможуть отримувати адмінпослуги в одному місці.

Як повідомили «Гречці» в облдержадміністрації, повноцінно отримують адміністративні послуги жителі Кропивницького, Олександрії, Знам’янки, Світловодську. Бобринецької, Маловисківської та Помічнянської міських, Голованівської, Добровеличківської, Компаніївської селищних та Кетрисанівської, Пантаївської, Піщанобрідської, Соколівської, Дмитрівської і Аджамської сільських рад.

Оновлено. До переліку відкритих ЦНАПів додали Аджамську і Дмитрівську сільради.

Рішення про створення центрів із надання адмінпослуг прийняли Благовіщенська, Новомиргородська міські та Вільшанська, Онуфріївська, Петрівська, Устинівська, Приютівська, Новопразька селищні, Тишківська сільські
ради.

map

Чотири ЦНАПи діють при райдержадміністраціях укрупнених районів – Голованівській, Кропивницькій, Новоукраїнській, Олександрійській.

Мешканці громад, ради яких ще не прийняли рішення про створення власних ЦНАПів, мають змогу отримувати адміністративні послуги цих ЦНАПах.

У Гайвороні, Долинській, Новгородці й Олександрівці адміністративні послуги надаватимуть окремі працівники виконавчих комітетів.

Детальніше про те, як будуть мінятися Центри надання адміністративних послуг на Кіровоградщині, читайте за посиланням

Поширюйте

Коментуйте


Реклама